FASADAI


ELASTOLITH


Lanksčios Elastolith (Olandija) plytelės yra pagamintos iš atrinktų aukščiausios rūšies medžiagų. Šios medžiagos yra nuolat tikrinamos gamyklos laboratorijoje. Apie 92 proc. lanksčių plytelių sudarospecialiai surūšiuotas kvarcinis smėlis. Pagrindinė masė yra maišoma su skysta spalva, kuri yra atspari UV spinduliams. Gaminio medžiagų surišimui yra naudojamas poly-acrylo tirpalas.

DELAP


Plytelės, lankstus akmuo, marmuro lustai „DELAP” (Vengrija) ekologiškai švari, pati geriausia apdailos medžiaga, tarp visų apdailos medžiagų šio tipo. Šių plytelių tipas pasižymi išskirtinia išvaizda ir yra aukštos kokybės. Visų pirma, priešingai nei analogai, šios plytelės gali būti lankstomos, dėl šios priežasties, yra be galo daug sprendimo būdų susiduriant su įvairiomis dizaino problemomis.

Plytelės, lankstus akmuo, marmuro lustai „DELAP” – tai ideali apdaila tinkanti vidaus ir lauko statiniams. Montuojant šią apdailos medžiagą nereikia didelių išlaidų, pinigų ir laiko – visas procesas yra labai paprastas, net savo šeimos jėgomis galėsite atlikti visus darbus. Plytelės, lankstų akmenį, marmuro lustus, galima klijuoti ant bet kokių kietų tvirtų paviršių, suteikiant estetinį vaizdą, dizainą, labai unikalią ir originalią išvaizdą.

Kontaktai

Telefonas

+370 622 37894

El. paštas

bergeta@bergeta.lt

Darbo laikas

}

Pirm. - Penkt.

8:00 – 17:00

Kaip mus rasti?

Adresas

V.A. Graičiūno g. 1A, Vilnius