Tvoralentės

Filtrai

Kodėl verta pasirinkti skardinę tvorą?

Metalinės tvoralentės ir žaliuzinės tvoros segmentai. Tai ilgaamžė, priežiūros nereikalaujanti tvora lyginant su medine tvora.

Tvora geba apsaugoti ne tik nuo nepageidautinų žmonių, gyvūnų, sergėti privatumą, ženklina sklypo teritoriją ar tik vizualiai išpildo sklypo vizijas. Skardinės tvoros gali išpildyti net didžiausias užmačias. Dabartiniu metu rinkoje yra įvairiausių medžiagų, formos, skardinės tvoros kainų, tvirtinimo rūšių. Natūralu, jog gali iškilti klausimas: pagal kokius kriterijus rinktis tinkamiausią? Susisiekite su mumis ir mes padėsime pasirinkti.

Skardinės tvoros išsiskiria ilgaamžiškumu

Pasidairius po sodybas galima pastebėti, kad vis daugiau žmonių nusprendžia pasirinti skardinių tvoralenčių tvorą. Juos inspiruoja troškimas susikurti saugesnią, pašalinių žvilgsniams nematomą erdvę, tokios tvoros ilgaamžiškumas, praktiškumas, spalvinės gamos įvairovė.

Skardinės tvoros – tokios tvoros, kurių niekada neprireiks perdažyti, nebent kiltų noras pasikeisti jos spalvą. Šių tvorų nepuola rūdys, tad jos yra laikomos itin ilgaamžėmis.

Šios tvoros būna pačių įvairiausių rūšių. Jos laikomos tvirtomis, be to, egzistuoja begalės ornamentinės puošybos pasirinkimų. Svarbu, jog skardinės tvoros būtų atsparios atmosferos pokyčiams – tai prailgins jos naudojimo laiką. Skardinės tvoros būna cinkuojamos, dažomos gamyklose milteliniu dažymo būdu, jos danga apsaugotina nuo ultravioletinės spinduliuotės ir korozijos.

Populiarumas vis didėja

Šioms tvoroms visiškai nereikia priežiūros, negana to jos nepraranda savo estetinės išvaizdos net praėjus geram dešimtmečiui. Net ir tais atvejais, kai iš pradžių ieškoma medinės tvoros, įvertinus ilgaamžiškumą, galima rinktis skardinę tvorą su natūralaus medžio išvaizda, spalva ir raštu.

Kalbant apie skardines tvoras, išskirtine kokybe gali pasigirti modulinės tvoros, kurios yra gaminamos iš aliuminio, cinko, naudojant silicio lydinio skardą.

Kai aliuminis sąveikauja su deguonimi, susidaro oksidacinė plėvelė, tad jų nepažeidžia korozija. Be to, tokių tvorų pagaminimas, palyginti kainuoja gana nebrangiai, o pažeistą tvoralentę visada įmanoma pakeisti nepajudinus viso segmento. Esminis mažas trūkumas – nėra tokios stiprios kaip metalinės, bet ilgaamžiškumu pranoksta daugelį kitų variantų. Skardines tvoras dažniausiai nusprendžia pasirinkti tie, kurie trokšta kažko panašesnio į medinę tvorą, tik kur kas lengviau prižiūrimo.

Skardinę tvorą lengva sumontuoti

Skardinės tvoros pagamintos iš aukščiausios kokybės cinkuotų metalo skydų bei papildomai purškiamos milteliniu būdu, tad jos nerudyja bei puikiai atrodo ir visiškai jų neprižiūrint. Skardinės tvoralentes galima montuoti ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai.

Kita skardinių tvorų rūšis – žaliuzių tipo tvora. Tokia tvora vienodai pasižymi geromis antikorozinėmis savybėmis, tad jas lengva sumontuoti, jos yra dailios bei modernios.

Prieš pasirenkant tvorą, dėl ekonominių priežasčių visada yra naudinga išsiaiškinti aptveriamo sklypo perimetrus – tai suteiks galimybę kur kas geriau suprasti kiek išlaidų gali pareikalauti vienoks ar kitoks tvoros pasirinkimas.