Hanbud Stogai

Hanbud orientuojasi į kokybę

„Hanbud“ yra metalinių tvoralenčių ir plieno stogo dangų gamintoja, turinti ilgametę patirtį.

Pasirinkę „Hanbud“ produktus galite būti tikri, kad jie atitiks jūsų lūkesčius.

Šimtai klientų, sąmoningai pasirinkusių šį prekės ženklą, įsitikino jų kokybe ir rekomenduoja gaminius savo draugams.

RUUKKI plieninės dangos

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo namus jau daugiau nei 50 metų. Jų patvarumas ir kokybė nepralenkiami. Iš daugelio mūsų siūlomų spalvų ir profilio raštų tikrai išsirinksite idealų sprendimą savo namui, nesvarbu, ar jis modernus, klasikinis, tradicinis ar dar kitoks.

Mūsų siūlomi stogo dangos lakštai yra skirstomi į tris kategorijas:

  • valcuoti (valcais jungiami, primenantys tradicinius, užlankais tvirtinamus lakštus),
  • čerpiniai (įvairių formų čerpių imitacijos lakštai),
  • profiliuoti (dar vadinami trapeciniais, banguotais stogo lakštais).

CEMBRIT beazbestinis šiferis

Beasbestiniai šiferio lapai ,tai tradicinė ir laiko patikrinta , nedegi , ilgaamžė stogo danga, pasižyminti labai dideliu atsparumu  . Eurofala šiferio lapų paviršius yra itin glotnus , lygus todėl atsparus samanojimui . Šiferio lakštai yra pilnai paruošti naudojimui ir papildomai jų dažyti nebereikia.  Beasbesčio šiferio svoris  yra vidutinio sunkumo lyginant su kitomis stogo dangomis , tad montuojant stogo konstrukcija nesunaudojama daug medienos. EUROFALA šiferio lakštų montavimas vadovaujantis instrukcija – gana nesudėtingas darbas .

S:T ERIX betoninės čerpės

Dviejų bangų čerpės profilis yra ypatingai tvirtas, dvigubas vandens kanalas ir sustiprinti čerpės kraštai užtikrina pilną stogo sandarumą, o dvigubas oro kanalas garantuoja puikią stogo ventiliaciją.

CREATON molinės čerpės

Vienas geriausių pasirinkimų namo stogui yra keraminės čerpės. Tai seniai suprato Vakarų Europos šalių gyventojai, kaip pvz. Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Prancūzijoje praktiškai 80-90% visų šlaitinių stogų yra dengiami keraminėmis arba betoninėmis čerpėmis.