LANKSČIOS PLYTELĖS ELASTOLITH


Lanksčios Elastolith (Olandija) plytelės yra pagamintos iš atrinktų aukščiausios rūšies medžiagų. Šios medžiagos yra nuolat tikrinamos gamyklos laboratorijoje. Apie 92 proc. lanksčių plytelių sudarospecialiai surūšiuotas kvarcinis smėlis. Pagrindinė masė yra maišoma su skysta spalva, kuri yra atspari UV spinduliams. Gaminio medžiagų surišimui yra naudojamas poly-acrylo tirpalas.

Kur tinkamos?  Ant visų sausų, švarių ir tvirtų paviršių, kur norima išgauti tikros plytos vaizdą.

Produkto specifikacijos

Medžiagos: specialiai surūšiuotas kvarcinis smėlis.  Surišimas: poly-acrylo tirpalas.  Spalva: skystas dažymas, pagrįstas geležies oksidu.

Gaminio savybės

Organiškai surištos, becementės lanksčios plytelės, kurios gali būti klijuojamos ant kampų. Nereikalingos jokios papildomos kampų detalės.  Svoris tik 4 kgs/ m².  Storis 4 mm.  Plytelės gali būti lengvai perkerpamos žirklėmis arba aštriu peiliu.  Atsparios mechaniniams įbrėžimams ar poveikiui.  Pralaidžios garams.  Stipriai sukietėja tik po priklijavimo.  Nereikalingas joks sprecialus paruošimas.

Klijavimas

Paviršius turi būti tvirtas, sausas, švarus ir be jokių riebalų. Paviršiai, kurie yra padaryti iš smėlio (pvz. cemento, betono ar tinko) pirmiausia turi būti nugruntuoti. Svarbu naudoti specialius klijus, kad gautum puikų rezultatą. Visada pradėkite nuo viršutinės sienos/paviršiaus dalies. Klijai turi būti tepami su 4 mm aplikatoriumi (šukomis). Nedaugiau nei Jūs galite priklijuoti per 10 minučių (max 1 m²), kad nesusidarytu ant klijų plėvelė. Kadangi plytelės yra plonos, jos nereikalauja papildomų medžiagųtarpų užglaistymui. Paprasčiausiai berbraukite tarpus teptuku (10 – 12 mm pločio). Įsitikinkite, kad plytelė yra gerai priklijuota ir nėra galimybės vandeniui ir drėgmei patekti už jau priklijuotos plytelės.

Pakuotė

Kiekvienoje dėžutėje yra 1 m² plytelių.

Atsparumas temperatūroms

-35 C iki +100 C

Svarbu žinoti

Vertikalūs ir horizontalūs tarpai turi būti 10 – 12 mm pločio. Mažesni tarpai pareikalaus daugiau plytelių m². Visada pradėkite nuo sienos viršaus. Įsitikinkite, kad linijos yra lygiai sumatuotos. Prašome visada plyteles imti iš skirtingų dėžučių, kad gautum maksimalų vaizdo efektą. Visada laikykitės 15 cm atsumo tarp plytelių ir kaitinimo elementų. Galimi smulkūs spalvos atspalvių pokyčiai perkant plyteles papildomai, dėl natūralių medžiagų (specialių smėlių). Po paviršiaus apklijavimo, būtina jį apsaugoti nuo lietaus 5 – 7 dienas. Neklijuokite plytelių prie žemesnės nei +5 C temperatūros. Pirkėjas visada turi patikrinti ar paviršius, ant kurio bus klijuojamos plytelės, yra tinkamas.

Įrankiai

Pieštukas, liniuotė ir gulsčiukas: linijų nusibraižymui. Siūlas: nustatyti tiesią liniją. 4 mm aplikatorius (šukos): užtepti klijams. Žirklės: nukirpti plytelėms iki reikiamo dydžio. 12 mm pločio teptuko: užlyginti tarpams.

DIDELIS PASIRINKIMAS

Kontaktai

Telefonas

+370 622 37894

El. paštas

bergeta@bergeta.lt
Darbo laikas
}

Pirm. - Penkt.

8:00 – 17:00
Kaip mus rasti?

Adresas

V.A. Graičiūno g. 1A, Vilnius